O FIRMIE

Centrum Magnetoterapii Leczniczej rozpoczęło działalność jesienią 2016 roku, jako drugi po Warszawie i pierwszy na Śląsku ośrodek terapeutyczny i szkoleniowy, stosujący opatentowaną i potwierdzoną klinicznie technologię Pulsacyjnego Pola Magnetycznego 3 D.

To nowoczesna forma magnetoterapii, dziedziny medycyny fizykalnej i procedury medycznej, stosowanej od ponad ćwierć wieku w poradniach, gabinetach rehabilitacji i ośrodkach medycznych. Dziś sekwencyjna, wielokierunkowa emisja impulsów, precyzja kierowanych fal pola o różnych kształtach, powoduje możliwość dotarcia do głębokich i trudno dostępnych tkanek.  Wysoka indukcja, a także unikalna konstrukcja generatorów pozwala na uzyskanie znacząco wyższej niż do tej pory skuteczności i wydajności.

Pracujemy na najnowszych urządzeniach medycznych firmy Biomag, od prawie 30 lat potentata w dziedzinie magnetoterapii, której produkty stosowane są już w 33 krajach świata.

Zalety naszej metody leczniczej, w połączeniu z szerokim wyborem innowacyjnych aplika torów, czynią z naszych produktów wyjątkowa ofertę na rynku. Zarówno profesjonalną jak i indywidualną.

Naszą misją jest propagowanie tej nowatorskiej metody rehabilitacji, zarówno wśród pacjentów jak i personelu medycznego.

Centrum Magnetoterapii, działając na rzecz ochrony zdrowia stawia na pierwszym miejscu zadowolenie pacjenta, starając się spełnić jego oczekiwania o zdrowym życiu, wolnym od bólu, dolegliwości i niesprawności. Pochylamy się ze zrozumieniem nad każdym przypadkiem indywidualnie, służąc wiedzą i doświadczeniem.

Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się  z naszą ofertą.